Menu
Sepetiniz
250 tl Üzeri alısverislerinizde Ücretsiz Kargo.... 

SIKÇA SORULAN SORULAR

SSS

Evet. Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Ancak sipariş aşamalarını ve kargo bilgilerini görüntüleyebilmek için üyelik girişi yapılması gerekmektedir. Üye olmadan sipariş verildiğinde sadece kargo takip kodu sms veya mail yoluyla gönderilmektedir.

Sitemiz üzerinden verilen siparişler tamamıyla stok ürünler olması sebebiyle kargo saatleri aşılmaması durumunda aynı gün kargolanmaktadır. Kargo adresi merkezi il veya ilçelerde olması durumunda 600 km. ye kadar mesafelere 1 günde teslimat yapılabilmektedir. 

Tüm ürünlerimiz için çalışma garantisi veriyoruz. Ancak müşteri kaynaklı olarak bozulan veya deforme edilen ürünler için garanti verememekteyiz. Firmamızdan kaynaklanan kusurlar %100 sorumluluğumuz altındadır. Bu noktada internette hakkımızda yapacağınız araştırmalarda herhangi bir şikayet görme ihtimaliniz kesinlikle yoktur.  

Firmamızdan kaynaklı kusurlarda %100 sorumluluğu kabul ediyoruz ve kusurlarımızdan dolayı hiçbir şekilde maddi kaygı yaşamazsınız. Bu kapsamda arızalı ürün, kullanılamayacak kadar deforme olmuş veya yanlış gönderilmiş ürünler için kargo dahil tüm maliyetler tarafımıza aittir. 

Müşteri kaynaklı deformasyon veya ürün arızaları tespit edilmesi durumunda sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Bununla birlikte müşteri tarafından yanlış ürün siparişi verilmesi durumunda ürün değişimi yapıyoruz ve iade kabul ediyoruz ancak kargo masraflarını kabul etmiyoruz. 

Önemli Uyarı: Siparişleriniz doğru ürün ve vaktinde kargoya tarafımızdan verilmesi durumunda kargo takibindeki sorumluluk size aittir. Kargo dağıtıcıları size ulaştıramaz veya ulaştırmaz ise siparişiniz kargo şubelerinde 3 gün beklemektedir. Bu durumda lütfen şubeden teslim alınız. Müşteri kaynaklı olarak ihmal edilir ve/veya kargo geri döner ise yeni oluşacak kargo masraflarını sizden talep etmekteyiz. Bu sebeplerle kargonuzu profil sayfanızdan kolayca takip edebilmeniz için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz. 

E-fatura sistemini kullandığımız için siparişlerinizin faturası sitemizde kayıtlı bulunan e-mail adresinize en geç 3 iş günü içerisinde

Toplu alımlarınız veya kurumsal teklif talepleriniz için listenizi info@oshamashop adresimize e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.